Google search

 
 

23-24 вересня 2021 року на базі НДСЛ «Охматдит» за активної участі кафедр, розташованих на базі лікарні, було проведено І Науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Охматдитівські читання».

Секція «Педіатрія», на якій розглядались актуальні загальні та спеціалізовані питання профілактики і лікування дитячих захворювань, тривала 2 дні. Лікарі лікарні та викладачі кафедр педіатрії № 1, неонатології та інших кафедр НУОЗ України імені П.Л. Шупика поділилися сучасними напрямками ведення хворих та цікавими клінічними випадками з власного досвіду. Особливі питання харчування, діагностики, лікування, невідкладної допомоги новонародженим дітям були представлені співробітниками кафедри неонатології. Виступи підкреслювали, наскільки важливе значення в ефективному виходжуванні новонароджених мають наступність та спільні зусилля кожної ланки мультидисциплінарної команди фахівців.

Також було проведено майстер-клас з невідкладної допомоги, де вакциновані офлайн-слухачі змогли оновити навички штучної вентиляції легень мішком Амбу, непрямий масаж серця та інтубацію новонароджених на манекенах.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також