10-11 вересня 2021 року в м. Львів відбулася Міжнародна конференція за участю польських та українських спікерів «Expert hernia meeting». Конференцію відвідав асистент кафедри загальної та невідкладної хірургії НУОЗ України імені П.Л. Шупика, к.мед.н. Іван Кароль.

Спікерами були:

Мацей Сметанський - професор, співзасновник Національного реєстру хірургії пахвинної грижі. Голова грижового товариства Польщі. Автор 60 статей у наукових журналах, співавтор Європейського стандарту лікування пахвинної грижі.

Ярослав Фелештинський - професор, завідувач кафедри хірургії та проктології НУОЗ України  імені П. Л. Шупика. Президент асоціації герніологів України, член Європейського герніологічного товариства (EHS).

Орест Лерчук - делегат в Європейській герніологічній асоціації (EHS) , секретар Асоціації хірургів-герніологів України.

Андрій Дворакевич - кандидат медичних наук. Отримав 3 патенти, автор 83 статей у наукових журналах, член Європейського герніологічного товариства (EHS).

Андрій Кузик - завідувач кафедри дитячої хірургії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, віце-президент Всеукраїнської асоціації дитячих хірургів.

Улболган Фесенко - доктор медичних наук, професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії, член Європейського товариства анестезіологів (ESA).

Андрій Альбокрінов - кандидат медичних наук, член Європейського товариства анестезіологів (ESA).

Володимир Галюк - завідувач хірургічного відділення лікарні «ФРАНКОМЕД», доцент, член Асоціації герніологів України, член Європейській герніологічній асоціації (EHS).

На конференції було розглянуто сучасні тенденції та методи в лікуванні гриж різної локалізації, а також методи регіонарної анестезії.

Цікавою та пізнавальною була рубрика «LIVE surgery» - прямі трансляції оперативних втручань, які виконувалися спікерами конференції.