13–14 вересня відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю: «Сучасні досягнення ядерної медицини», що включена до реєстру форумів МОЗ України. Кафедра ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційного захисту факультету підвищення кваліфікації викладачів була представлена такими працівниками: доцент Павло Король, завідувач кафедри, професор Олег Щербіна, професор кафедри, доцент Сергій Макеєв, к.мед.н. Юлія Северин, доцент кафедри, Тетяна Новікова, аспірант кафедри.ті.

З великою зацікавленістю учасники заходу зустріли доповіді працівників кафедри: Павла Короля «Клінічне застосування трифазної остеосцинтиграфії у пацієнтів на деформуючий остеоартроз колінних суглобів після ендопротезування в умовах COVID-19», Сергія Макеєва «Застосування паратиреосцинтиграфії та інтеграції даних ОФЕКТ/МСКТ при підозрі на первинний гіперпаратирез», Юлії Северин «Остеосцинтиграфія. Метаболічні хвороби кісток чи метастатичне ураження?», Тетяни Новікової «Оцінка нейропсихологічного стану пацієнтів за даними ОФЕКТ в проміжному та віддаленому періодах мінно-вибухової черепно-мозкової травми». За результатами повідомлень відбулось жваве обговорення та змістовна дискусія.

Традиційно в рамках конференції проведено нараду завідувачів профільних кафедр радіології закладів до- та післядипломної освіти у світі Європейських вимог. Модераторами наради виступили доцент Павло Король та професор Олег Щербіна.

Конференція завершилась прийняттям резолюції. Також було повідомлено, що наступний професійний захід – науково-практична конференція «Сучасні досягнення ядерної медицини» заплановано до проведення у вересні 2022 року у місті Херсоні.

Актуальність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів