Google search

 
 

Вітаємо Євгена Колесникова, професора кафедри загальної та невідкладної хірургії, лауреата Державної премії України, з врученням ордену «Гордість нації» та почесною грамотою за активну громадську позицію, вагомий внесок у забезпечення розвитку і процвітання держави, сумлінну працю, високий професіоналізм, незламний патріотизм, любов до України та створення її позитивного іміджу в світі.

Євген Борисович – вчений зі світовим ім’ям. Нещодавно він отримав почесне звання «Науковець року 2020»  за цикл наукових робіт в області розробки нових міні-інвазивних методів хірургічного лікування морбідного ожиріння. Вони стали «золотим стандартом» у баріатричній хірургії і новаторських досліджень у співпраці з видатними українськими вченими-хіміками та фармакологами про роль цитокінів у виникненні деструктивного панкреатиту, створенні інгібіторів і способів лапароскопічної доставки їх до підшлункової залози. 

Особливі результати досягнуті і в лікуванні найбільш тяжкої категорії хірургічних хворих на непрохідність кишківника, жовчовивідних протоків та печінкову недостатність, перитоніт, сепсис з впровадженням в клінічну практику  сорбційної детоксикації, регіонарної перфузії органів та розробки апаратів, сорбентів і методик їх використання. 

Як вчений хірург-новатор Євген Колесников також розробляв та впроваджував в клініку: низкочастотні лазерні технології лікування хірургічних хворих; кріохірургічні апарати та методи лікування злоякісних новоутворень печінки та підшлункової залози; методи лікування хірургічних та онкологічних захворювань з використанням стовбурових клітин; нові методи хірургічної корекції обличчя і тіла після втрати зайвої ваги. Усі ці роботи дозволили значно знизити кількість післяопераційних ускладнень і смертність хворих та були гідно оцінені вітчизняною та світовою медичною громадськістю.

  

Євген Колесников – член Асоціації післядипломної освіти Гарвардського університету (США), віцепрезидент Всеукраїнської асоціації пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії, член Американської академії косметичної хірургії, лауреат премії та медалі Міжнародного коледжу хірургів (США) і Державної премії України, академік Міжнародної академії медичних наук (IMSA) та багатьох інших.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 79.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 79.67% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 80.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу