21.09.2021 року після важкої хвороби на 75 році пішов з життя доцент кафедри хірургії і проктології кандидат медичних наук Парацій Зіновій Захарович.

Прекрасний педагог за 40 років викладацької діяльності підготував тисячі спеціалістів. Яскравий талант хірурга, клініциста, вченого дозволяв йому проводити яскраві лекції, змістовні клінічні розбори.

Завжди відкритий та доброзичливий, Зіновій Захарович був готовий допомогти кожному хірургу в складній клінічній ситуації, підтримати мудрою порадою, знайти і підказати правильне рішення.

Важко знайти слова втіхи, коли йде від нас така людина. З нами залишаться світлі спогади, його жарти, любов до життя, добрі справи. Зіновій Захарович назавжди залишиться добрим товаришем доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлого. Поділяємо біль та горе рідних. Вічна світла пам’ять нашому колезі і другу.

Колектив Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика

Актуальність матеріалу: 80.75% - 4 Голосів