Громадська організація «Асоціація акушерів–гінекологів України» повідомляє, що рішенням Президії № 1/21 від 24.05.21 черговий XV з’їзд Асоціації акушерів-гінекологів України «Акушерство, гінекологія, репродуктологія: актуальні та дискусійні питання», в рамках якого відбудуться вибори Президента Асоціації, буде проведено 21–22 жовтня 2021 року у місті Києві за адресою вул. Госпітальна 12, Президент Готель (President Hotel). Форма проведення – змішана (онлайн/офлайн).

Захід внесено в «Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково – практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 р.» (№ 11), затверджений МОЗ та НАМН України (Інформаційний лист про перенесення дати заходу).

Організаторами заходу є Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України, ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України», Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика та Український державний інститут репродуктології, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені Академіка О. М. Лук’янової НАМНУ». У рамках конференції будуть представлені доповіді провідних вітчизняних та зарубіжних фахівців в галузі акушерства та гінекології.

Плануються до розгляду наступні питання: досягнення та проблеми репродуктивної медицини; проблемні питання акушерства в Україні в сучасних умовах; аналіз материнської смертності та шляхи її зниження; перинатальна медицина та медицина плода; досягнення та проблеми гінекології; невідкладні стани в акушерсько–гінекологічній практиці: сучасні підходи до діагностики та надання допомоги; сучасні аспекти екстрагенітальної патології; інтенсивна терапія та анестезіологія в акушерсько-гінекологічній практиці; інноваційні хірургічні технології в гінекологічній клініці; проблемні питання онкогінекології; жіноче здоров’я у різному віці; проблеми організації, навчання, підвищення кваліфікації, міждисциплінарної взаємодії в акушерстві та гінекології.

Планується проведення провідними фахівцями України майстер-класів з УЗД-діагностики та оперативних гінекологічних втручань з відео та он-лайн включеннями з операційних.

У рамках заходу буде проведено засідання Молодіжного фахового товариства акушерів та гінекологів України UNTOG (Ukrainian Network of Trainees in Obstetrics and Gynaecology – Українська Мережа Стажерів з Акушерства та Гінекології), що є дійсним членом відповідного Європейського товариства (ENTOG), і наукова секція для молодих вчених. Запрошуємо молодих вчених (до 35 років) надсилати доповіді (до 10 хв.) з актуальних питань акушерства, гінекології та репродуктології за електронною адресою [email protected].

У холах буде організована виставка фармацевтичної продукції, медичної техніки та виробів медичного призначення, медичної літератури.

Для реєстрації перейдіть за посиланням: http://www.aagu.com.ua/form/form_conference_21-22.10.21.php?