Під час урочистостей з нагоди 30-річчя Незалежності України в Києві Президент Володимир Зеленський присвоїв громадянам звання Героя України та вручив інші високі державні нагороди за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення обороноздатності, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

Державну нагороду - орден Ярослава Мудрого ІІІ ступеня Володимир Зеленський особисто вручив Василю Лазоришинцю – завідувачу кафедри хірургії серця та магістральних судин НУОЗ України імені П. Л. Шупика, віце-президенту Національної академії медичних наук України, директору державної установи «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова Національної академії медичних наук України», академіку НАМН України.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів