11 серпня 2021 року з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Міжнародному центрі культури та мистецтв Федерації профспілок України міста Києва пройшов VI Всеукраїнський благодійний фестиваль «Божі діти».

Захід відбувся за ініціативи відділу соціального служіння Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Участь у фестивалі взяли близько 1000 дітей: діти-сироти, діти з неповних та малозабезпечених сімей, діти з інвалідністю, учні недільних шкіл з усіх єпархій Української Православної Церкви, а також церковні хори Української Православної Церкви та відомі вітчизняні виконавці.

Метою благодійного заходу було надати можливість дітям-сиротам зі всіх куточків України відчути опіку Церкви й радість свята Дня захисту дітей.

На заході Почесним знаком «Благодійник року-2021» був нагороджений Вадим Крижевський, завідувач кафедри загальної та невідкладної хірургії НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Актуальність матеріалу: 62.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 62.5% - 4 Голосів