Google search

 
 

1 вересня 2021 року на кафедрі ортопедії і травматології № 1 проведено методичне засідання, де було обговорено роботу кафедри з урахуванням епідеміологічної ситуації і відповідних наказів МОЗ України і НУОЗ України імені П. Л. Шупика. 

Йшлося про технічні аспекти проведення запланованих циклів в аудиторно-дистанційному режимі в умовах погіршення санітарно-епідемічної ситуації.

Проведено знайомство лікарів – інтернів першого року навчання з викладачами кафедри. Завідувач кафедри професор Г. Герцен детально ознайомив лікарів-інтернів з протиепідемічними наказами та рекомендаціями стосовно роботи на кафедрі та на клінічних базах в умовах пандемії Covid-19. Окремо було наголошено на обов’язковому використанні засобів індивідуального захисту, дотриманні соціальної дистанції та ретельному дотриманні індивідуальної гігієни. Лікарі-інтерни проінформовані про методику проведення практичних, семінарських навчань, лекцій, комп’ютерного контролю.

 Співробітники кафедри ортопедії і травматології  № 1 привітали лікарів-інтернів з Днем знань і побажали плідної праці, успішного написання ліцензійного іспиту КРОК-3, здобути всі необхідні знання та навички для подальшої самостійної роботи лікарями. При цьому вони запевнили у всебічній підтримці під час навчання.

На фото: викладачі кафедри ортопедії і травматології № 1 з лікарями-інтернами першого року навчання.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу