Академік національної академії наук вищої освіти України, професор, заслужений лікар України, директор інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П.Л. Шупика Олег Шекера відзначає свій день народження.

Із 2013 року Олег Григорович працює у нашій славетній установі, зосередившись на дослідженнях спеціальності «загальна практика – сімейна медицина» та вивченні проблемних питань управління охороною здоров’я. Він пройшов шлях від професора кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги, завідувача науково-організаційного відділу Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика (нині – НУОЗ України імені П. Л. Шупика) до директора Інституту сімейної медицини Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика.

Олег Григорович – автор понад 250 наукових праць, з яких 3 монографії, 2 підручника, 17 навчальних посібників.  Він займається громадською діяльністю – очолює Міжнародну громадську організацію «Міжнародна асоціація «Здоров’я суспільства», обіймає посаду головного редактора міжнародного науково-практичного журналу «Здоров’я суспільства».

Держава високо оцінила трудову діяльність професора Олега Шекери: напередодні святкування Дня Незалежності Президент України підписав указ про нагородження Олега Григоровича орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Кафедра педіатрії  № 2 поздоровляє професора Олега Шекеру з Днем народження та високою державною нагородою.

Зичимо міцності духу, щасливої долі, позитивного настрою, щирих друзів, домашнього затишку. Нехай усі мрії збуваються скоріше і, разом з тим, з’являються нові, усі творчі ідеї втілюються в життя. Здоров’я найміцнішого, плідної праці мирного неба над головою.

співробітники кафедри педіатрії № 2

Актуальність матеріалу: 46.33% - 3 Голосів