Google search

 
 

Колектив кафедри управління охороною здоров’я та публічного адміністрування вітає професора Ніну Гойду з отриманням вищої суспільної нагороди України «Ордена Королеви Анни «Честь Вітчизни»!

Генеральна дирекція Асамблеї ділових кіл та науково-експертна рада програми «Лідери ХХІ століття» за щоденну високопрофесійну кропітку працю, високу національну гідність і сумлінне служіння Україні професора кафедри управління охороною здоров’я та публічного адміністрування Гойду Ніну Григорівну удостоєно вищої суспільної нагороди України «Ордена Королеви Анни «Честь Вітчизни» із врученням відповідного ордена з посвідченням та іменного диплома.

Орден заснований на честь князівни Анни Ярославни – дочки великого князя Ярослава Мудрого з метою відзначення видатних жінок сучасної України і вручається за особисту мудрість та мужність, високу освіченість та культуру, толерантність, вірність обов’язку, добродійність, за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності, чесноти та вчинки високої доблесті і честі, спрямовані на благо Народу та Держави.

Наполегливо працюючи на благо України, Ніна Гойда планує перспективи подальшого розвитку та вдосконалення. Ця висока нагорода стане символом успіху, відкриє перспективи нових неймовірних можливостей та допоможе стати переможцем у будь-яких починаннях.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також