Науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки, психології медичного та фармацевтичного права продовжують проводити просвітницьку роботу серед населення.

23 липня на радіо Армія ФМ доцент кафедри Галина Кравченко спільно з психологом Київського центру соціальних служб і консультантом Life line Ukraine говорили про кризові невротичні стани та внутрішні конфлікти.

Сьогодні ця тема актуальна, як ніколи. Підвищена тривожність, викликана соціальними та економічними чинниками, ситуацією пандемії, військовими діями на сході України, позначається на здоров’ї нації. Практично всі ми є заручниками єдиних глобальних процесів. Сюди ж додаються особистісні негаразди та внутрішні конфлікти, закладені особливостями життя кожної людини.

Тож, як розпланувати свій життєвий цикл і вжити превентивних заходів для уникнення невротичних станів, як розпізнати свій стан, зарадити власному здоров’ю, якщо вже є тривожні симптоми, говорилося під час інтерв’ю.

Заплановано зробити низку просвітницьких зустрічей зі слухачами на теми психічного здоров’я. Продовження очікується вже у вересні.