Google search

 
 

27 серпня відбувся вступ на посаду завідувача єдиної в Україні кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки доцента Павла Короля.

За дорученням ректора з відповідним наказом по НУОЗ України імені П. Л. Шупика працівників кафедри ознайомив проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Толстанов. Начальник відділу кадрів Дмитро Бригинець повідомив, що з Павлом Королем укладено п’ятирічний контракт до 25 серпня 2026 року та оформлено додаток до контракту. Також успіхів новообраному завідувачу кафедри побажали декан факультету підвищення кваліфікації викладачів Лариса Бабінцева та науково-педагогічні працівники кафедри.

Цікавим нововведенням на факультеті стало офіційне передання символічних ключів від кафедри від професора Олега Щербіни (завідувач кафедри у 2016–2021 роках) новому завідувачу Павлу Королю.

 

Ще однією визначною подією 27 серпня стало вітання з 60-річчям професора Олега Щербіни. Проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Толстанов ознайомив присутніх із наказом ректора по особовому складу «Про заохочення Щербіни О. В.». За багаторічну сумлінну працю та з нагоди 60-річчя з дня народження професору Олегу Щербіні оголошено подяку ректора та буде виплачена премія в обсязі посадового окладу.

 

Представники адміністрації університету, декан факультету та всі працівники кафедри щиро привітали ювіляра, побажали міцного здоров’я, натхнення та успіхів у подальшій роботі.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 74.75% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 84.8% - 5 Голосів
Доступність матеріалу: 74.67% - 6 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також