У період з 21 липня до 08 серпня 2021 року у місті Токіо (Японська держава) пройшли Ігри XXXII Олімпіади.

У тісній співпраці між кафедрою фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика та Міністерством молоді і спорту України, Національним олімпійським комітетом, Українською федерацією карате проведено організацію медичного супроводу національної збірної команди України з карате.

Весь процес медичного супроводу завершального етапу підготовки та виступів команди очолювала доцент кафедри фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини Тетяна Куртян. Було проведено медико-біологічний контроль основних функції організму за умов формування адаптації у спортсменів в часовому поясі Японії, детальний аналіз та моніторинг відновлювальних схем фармакологічної корекції відповідно до сучасних вимог антидопінгових правил ВАДА. Також за умов пандемії Covid-19 відбувався щоденний контроль стану здоров’я спортсменів та підготовка і проведення щоденних антиген тестувань. Доцент кафедри Тетяна Куртян отримала оновлений сертифікат ВАДА на медичний супровід команди за новими вимогами в умовах пандемії Covid-19. Уся комплексна робота дала можливість команді спортсменів та тренерів реалізувати високий спортивний результат та у підсумку привести до України дві олімпійські нагороди срібного та бронзового ґатунку. Наразі, після невеликого відпочинку, команда продовжить підготовку до Чемпіонату світу.

Рухаємося далі, тримаємо на пульсі руку та чекаємо нових спортивних звершень Національної збірної команди України з карате під супроводом та плідним спостереженням Тетяни Куртян.