2 липня 2021 року відбулася поїздка співробітників Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика професорів Олега Шекери та Ольги Горбунової до комунального закладу медико-соціального захисту «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія», підпорядкованого управлінню охорони здоров'я Чернігівської облдержадміністрації.

Професори Олег Шекера та Ольга Горбунова поспілкувалися з малюками і колективом закладу, подарувати часточку душевного тепла дітям, а також передали подарунки. Це невеликий наш внесок у світле майбутнє.

Сьогодні очолює заклад головний лікар Надія Ющенко  — дитячий лікар-невролог вищої категорії, заслужений лікар України — людина з великим серцем.

Діяльність будинку дитини спрямована на забезпечення для дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, умов проживання, наближених до домашніх, а також: зміцнення здоров'я; виховання та розвиток; забезпечення медичної реабілітації; психолого-педагогічної соціалізації; створення умов для збереження родинних зв’язків дітей; забезпечення соціального захисту; надання паліативної допомоги дітям.

Дітям, які опинилися у важкій життєвій ситуації, дуже не вистачає відчуття родинного затишку. Працівники закладу роблять усе можливе, щоб діти почували себе бажаними та доглянутими.

Актуальність матеріалу: 78.67% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 79.33% - 3 Голосів