Google search

 
 

Адміністрація комунального некомерційного підприємства Самбірської міської ради та Самбірської районної ради «Самбірська ЦРЛ» висловлює подяку співробітникам кафедри ортопедії і травматології № 1 Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика у зв'язку із проведенням ряду виїзних циклів ТУ із підвищення кваліфікації лікарів Самбірської ЦРЛ.

Протягом останніх років, як в період перебування у статусі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, так і в теперішньому статусі Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, ваш заклад іде нам на зустріч у проханні підвищення кваліфікації лікарів Самбірської ЦРЛ. Це надто важливо для нас і наших лікарів. Проведення виїзних циклів на базі лікарні дозволяє підвищити рівень знань наших фахівців ортопедів-травматологів, хірургів, терапевтів, ревматологів, реабілітологів без відриву від виробництва та значно зменшити фінансові витрати для самих лікарів у випадку їхнього відрядження.

Окремо хочемо відмітити, що наша багатопрофільна лікарня має усі необхідні відділення, фахівців та обладнання для проведення виїзних циклів. Лікарня має актовий зал, обладнаний мультимедійним проєктором, комп'ютером та за потреби може бути дообладнаний іншим необхідним устаткуванням для проведення лекційних занять. Кожне відділення має кабінет лікарів (ординаторську), у відділеннях хірургічного профілю є перев'язочні, приміщення для гіпсування,  маніпуляційні кабінети, які успішно використовуються для проведення теоретичних та практичних занять. Використання вказаних приміщень неодноразово проводилося співробітниками кафедри ортопедії і травматології № 1. Завдяки навчальному процесу вдалось впровадити сучасні як амбулаторні, так і стаціонарні методи лікування хворих з остеопоротичними переломами кісток, остеоартрозом, післятравматичними деформаціями кісток та суглобів.

Адміністрація СМР та СРР «Самбірська ЦРЛ» цінує, дорожить даною співпрацею та висловлює щиру подяку керівництву Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика за вказану співпрацю.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також