24 червня 2021 року відбулася конференція «COVID-19 у вагітних та дітей: особливості клінічного перебігу, діагностики та лікування. Медико-соціальні проблеми». Науковими організаторами конференції були НУОЗ України імені П. Л. Шупика та НДСЛ «Охматдит».

Зі вступною промовою виступили проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи НУОЗ України імені П. Л. Шупика професор Р. Моісеєнко та генеральний директор НДСЛ «Охматдит» д. мед. н. В. Жовнір.

Також професор Р. Моісеєнко доповіла про головні питання системи охорони здоров`я та підготовки медичних кадрів в умовах пандемії SARS-CoV-2.

З доповідями виступили завідувачка кафедри акушерства, гінекології та медицини плода професор С. Жук, завідувачка кафедри неонатології член-кор. НАМНУ Єлизавета Шунько, генетики — Н. Горовенко, завідувачка кафедри педіатрії № 1 професор Олена Охотнікова, завідувачка кафедри дитячої імунології та дитячих інфекційних захворювань професор А. Волоха, доценти О. Костюк та О. Лакша, асистент Д. Костюкова.

Особливу увагу на конференції було приділено питанням ведення вагітності в умовах пандемії SARS-CoV-2, клінічних проявів COVID-19 у новонароджених та дітей раннього віку, вигодовування грудним молоком новонароджених в особливих ситуаціях пандемії SARS-CoV-2, питанням вакцинації дітей, клінічним особливостям мультисистемного запального синдрому у дітей, медико-соціальним проблемам у дітей та підлітків.