Google search

 
 

23 червня 2021 року відбулася чергова конференція фахової школи «Практична педіатрія від А до Я» Метою заходу було удосконалення знань у веденні найпоширеніших захворювань дитячого віку.

У роботі фахової школи взяли участь відомі вчені в галузі медицини України: професори Г. Бекетова, С. Маменко, О. Шадрін, С. Крамарьов та інші. 

Програма заходу включала виступи провідних спеціалістів різних напрямків педіатрії. Слухачі мали можливість задати питання та отримати розгорнуті відповіді вчених. 

У роботі фахової школи взяли участь близько 1000 осіб, зокрема педіатри, сімейні лікарі та лікарі  інших спеціальностей. 

Завідувач кафедри дитячих та підліткових захворювань НУОЗ України імені П. Л. Шупика, професор Г. Бекетова виступила з декількома доповідями «Антибіотики в педіатрії: можливості та ризики», «Менеджмент респіраторних захворювань в умовах пандемії» та «Нові можливості топічної муколітичної терапії риносинуситів».  Антибіотикотерапія в педіатрії одне з найактуальніших та болючих питань, тому правильна орієнтація лікарів щодо призначення антибіотиків в дитячому віці допоможе запобігти розвитку антибіотикорезистентності. Висвітлення питання лікування респіраторних захворювань з позиції доказової медицини в умовах пандемії надасть можливість лікарям-практикам правильно визначитись в призначенні ефективних та безпечних ліків.  

         

Захід отримав велику кількість схвальних оцінок і подяк. 

Працівники кафедри дитячих і підліткових захворювань Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика під керівництвом професора Г. Бекетової і надалі продовжуватимуть активно брати участь у заходах, направлених на підтримку безперервної післядипломної освіти лікарів.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу