22—23 червня 2021 року у межах «Школи молодого вченого НУОЗ України імені П. Л. Шупика» відбувся вебінар «Реалізація проєктів громадського моніторингу у сфері ОЗ як можливість суспільно-корисної науково-просвітницької діяльності».

У заході взяли участь понад 10 науково-педагогічних працівників, наукових працівників, молодих вчених, інтернів, клінічних ординаторів НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Захід проводив Олександр Вольф, провідний фахівець відділу міжнародного співробітництва, асистент кафедри паліативної та хоспісної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика, голова БО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», керівник понад 30 проєктів у сфері охорони здоров’я та соціальної роботи (з 2002 року).  Учасники розглянули кейс реалізації групою науковців НУОЗ України імені П. Л. Шупика проєкту «Моніторинг забезпечення, доступності та використання медичних препаратів для лікування церебрального паралічу в Київській, Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Житомирській областях та в м.  Києві» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН та обговорили проєктні ідеї.