Google search

 
 

З 15 лютого до 23 червня 2021 року на кафедрі мікробіології був проведений цикл спеціалізації з бактеріології. Цикл призначено для спеціальної теоретичної та практичної підготовки лікарів-бактеріологів та професіоналів з вищою немедичною освітою медико-лабораторної справи у сфері охорони здоров’я за спеціальністю «Бактеріологія».

Метою підготовки було формування, оновлення, поглиблення ключових професійних компетентностей, а також отримання нових актуальних знань з бактеріології, необхідних для професійної діяльності слухачів відповідно до вимог системи якості підготовки кадрів для сфери охорони здоров'я, ознайомлення з новітніми досягненнями в галузі тощо.

На циклі пройшли навчання 3 лікаря та 10 професіоналів з вищою немедичною освітою медико-лабораторної справи у сфері охорони здоров’я  з різних регіонів України.

Під час навчання слухачам було надано весь обсяг теоретичних знань, умінь і практичних навичок, необхідних лікарю — бактеріологу (або – бактеріологу) для належного здійснення професійної діяльності, шляхом проведення лекційних, практичних та різних видів семінарcьких занять, які проводилися в онлайн-форматі. Також були враховані сучасні тенденції розвитку бактеріології та проблемні питання. 

Для оцінки рівня знань і навичок  у слухачів було використано контроль  базових знань, етапні (тематичні) контролі та підсумковий іспит. Для базового та підсумкового іспитів використовували комп’ютерну атестаційну програму. 

Усі слухачі успішно склали іспит, їм видано сертифікат лікаря — бактеріолога  або професіонала з вищою немедичною освітою медико-лабораторної справи у сфері охорони здоров’я за спеціальністю «Бактеріологія» встановленого зразка. Анонімне анкетуваня слухачів підтвердило високу оцінку організації учбового процесу на кафедрі.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 41.25% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 72.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 71.5% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу