Google search

 
 

25–27 травня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходив XII Міжнародний медичний форум. На форумі було проведено 95 різноманітних заходів: науково-практичних конференцій, тематичних шкіл, майстер-класів, круглих столів, де загалом було зроблено близько 700 доповідей та виступів.

26 травня в рамках форуму відбулася науково-практична конференція «Мультидисциплінарне ведення хронічних больових синдромів», де зібралися спеціалісти різних напрямків: неврологи, анестезіологи, хірурги, нейрохірурги, реабілітологи та інші. Було обговорено багато аспектів проблеми хронічного болю та застосування мультимодального підходу для знеболення.

Кафедра загальної та невідкладної хірургії Національного університету охорони здоров’я імені П. Л. Шупика під керівництвом професора Вадима Крижевського представила свою доповідь.

У виступі висвітлили напрацювання та досвід кафедри у лікуванні ускладнень синдрому діабетичної стопи, трофічних виразок, ран, що тривало не загоюються, гнійних ран різних локалізації, перитонітів та інших захворювань за допомогою V.A.C. терапії (Vacuum-assisted closure of a wound).

Доповідь включала в себе детальний опис самої методики лікування від’ємним тиском: принципи терапії, показання, протипоказання, критерії ефективності та клінічні випадки різних захворювань із зображенням перебігу їхнього лікування. Після доповіді була конструктивна дискусія, а учасники конференції позитивно оцінили виступ представників кафедри загальної та невідкладної хірургії.