Google search

 
 

3—5 червня 2021 року відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Первинна медична допомога: виклики сьогодення та шляхи подолання», що була направлена на удосконалення знань і обмін досвідом у веденні найпоширеніших захворювань пульмонологічного, кардіологічного, оториноларингологічного, інфекційного та ревматологічного профілів на первинній ланці надання медичної допомоги.

У роботі конференції взяли участь відомі вчені спеціалісти в галузі медицини України, Туреччини, Ізраїлю та близько 5000 сімейних лікарів і фахівців інших спеціальностей, які працюють на первинній ланці охорони здоров’я. 

Викладачі кафедри дитячих і підліткових захворювань НУОЗ України імені П. Л. Шупика поділились своїми знаннями з учасниками конференції, підготувавши цікаві та актуальні доповіді. 

Завідувач кафедри дитячих та підліткових захворювань НУОЗ України імені П. Л. Шупика, професор Г. Бекетова виступила з доповіддю «Сучасна парадигма ротавірусної інфекції», в якій представлені сучасні дані щодо   ротавірусної інфекції у дітей та новий погляд на позакишкові її прояви, ризики розвитку цукрового діабету, судом та целіакії у дітей. Сучасні підходи в діагностиці та лікуванні допоможуть лікарю першого контакту більш якісно діагностувати та призначати лікування на амбулаторному етапі, що знизить кількість ускладнень та госпіталізацій з приводу даної патології. 

Доцент кафедри дитячих та підліткових захворювань НУОЗ України імені П. Л. Шупика О. Солдатова в своїй доповіді «Лабораторна діагностика COVID-19: методи та їх клінічне значення» висвітлила найсучасніші підходи в діагностиці інфекції COVID-19. Прості алгоритми вибору методу діагностики допоможуть лікарю первинної ланки вчасно та правильно поставити діагноз. 

Доповідачі отримали велику кількість схвальних оцінок і подяк. 

Працівники кафедри дитячих і підліткових захворювань Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика під керівництвом професора Г. Бекетової підтримуючи вектор безперервної післядипломної освіти лікарів і фармацевтів, і надалі будуть допомагати лікарям отримувати найновішу інформацію з педіатрії.

Читайте також