02 червня 2021 року під головуванням декана хірургічного факультету доцента Володимира Шуби, за участі першого проректора НУОЗ України імені П. Л. Шупика професора Юрія Вдовиченка відбулась конференція трудового колективу хірургічного факультету у дистанційному режимі за допомогою програмного забезпечення Zoom.

Конференцію відкрив доцент Вододимир Шуба, який проінформував присутніх про мету проведення конференції, обумовленої вимогами конкурсу та порядку проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів) на посаду завідувача кафедри. Професор Юрій Вдовиченко повідомив, що в газеті «Урядовий кур’єр» № 81 від 28.04.2021 був оголошений конкурс на заміщення вакантної посади завідувача кафедри офтальмології НУОЗ України імені П. Л. Шупика. Для участі в конкурсі надійшла заява від професора Сергія Рикова. Співголова конференції професор Юрій Вдовиченко відзначив, що з автобіографією та програмою розвитку кафедри офтальмології, розробленою кандидатом професором Сергієм Риковим, делегати ознайомилися у дистанційному режимі.

В обговоренні взяли участь делегати конференції трудового колективу: професори: Микола Поліщук, Ольга Біляєва, Олег Лоскутов, Сергій Саволюк, декан хірургічного факультету доцент Володимир Шуба, які позитивно оцінили програму розвитку кафедри офтальмології. За результатами голосування делегатами конференції трудового колективу хірургічного факультету одноголосно на посаду завідувача кафедри офтальмології рекомендована кандидатура професора Сергія Рикова.

Під час розгляду другого питання порядку денного доцент Володимир Шуба зазначив, що за період відкритого конкурсу, який був оголошений в газеті «Урядовий кур’єр» № 81 від 28.04.2021 і на сайті НУОЗ України імені П. Л. Шупика, на посаду завідувача кафедри торакальної хірургії та пульмонології надійшла одна заява від професора Вадима Гетьмана, та представив претендента.

В обговоренні кандидатури на посаду завідувача кафедри торакальної хірургії та пульмонології професора Вадима Гетьмана взяли участь делегати конференції трудового колективу: професори Олександр Мовчан, Ольга Біляєва, Володимир Шкорботун, Георгій Козинець, Микола Поліщук, декан хірургічного факультету доцент Володимир Шуба, які високо оцінили програму перспективного розвитку кафедри на найближчі 5 років. За результатами відкритого голосування делегатами конференції одноголосно прийнято рішення рекомендувати на посаду завідувача кафедри торакальної хірургії та пульмонології професора Вадима Гетьмана.