5 травня 2021 року онлайн відбулось чергове засідання вченої ради медико-профілактичного і фармацевтичного факультету під головуванням декана професора Віктора Трохимчука. Одним з питань порядку денного був розгляд питання щодо присвоєння вченого звання децента старшому викладачу кафедри фармацевтичної технології і біофармації, к. фарм. н. Оліфіровій Тетяні.

Голова засідання професор Віктор Трохимчук оголосив результати  оцінки відкритої лекції  «Спеціальні продукти харчування» слухачами циклу ТУ «Сучасні питання фармакокінетики та фармакодинаміки лікарських засобів», к. фарм. н. Тетяни Оліфірової, прочитаної 21 квітня 2021 р. За 10 критеріями анкети, присутні оцінили лекцію позитивно.

Професор Лєна Давтян звернула увагу присутніх на високий рівень професійних знань, науковий та навчально-методичний рівень Тетяни Оліфірової, особисті якості, такі як цілеспрямованість, наполегливість,   компетентність,  які вона проявила за час роботи на посаді ст. викладача кафедри. Висловила пропозицію підтвердити високий науково-методичний рівень викладання навчальних дисциплін Оліфіровою Тетяною, її відповідність вченому званню доцента та рекомендувати вченій раді НУОЗ України імені  П. Л. Шупика присвоїти вчене звання доцента по кафедрі фармацевтичної технології і біофармації  к. фарм. н. Оліфіровій Т.Ф.

Професор Сергій Убогов підкреслив високий фаховий рівень  Тетяни Оліфірової, заснований на тривалому досвіді роботи як науково-педагогічного працівника кафедри. Відмітив, що вона постійно підвищує свій фаховий рівень, високо охарактеризував навчально-методичний рівень на посаді та її відповідність вченому званню доцента, підтримав висунуту пропозицію рекомендувати вченій раді НУОЗ України          імені П. Л. Шупика присвоїти вчене звання доцента по кафедрі фармацевтичної технології і біофаормації   к. фарм. н. ст. викладачу Оліфіровій Тетяні.

Голова вченої ради, професор Віктор Трохимчук підтримав висунуту пропозицію, звернув увагу членів вченої ради на відповідність критеріям, що висуваються до претендентів відповідно до наказу МОН України від 14.01.2016 р. №13, відмітив  високі показники наукової діяльності здобувачки. Прочитана відкрита лекція слухачам циклу ТУ «Сучасні питання фармакокінетики та фармакодинаміки лікарських засобів» відповідає вимогам і позитивно оцінена слухачами.  Рекомендував затвердити звіт та підтримати кандидатуру к. фарм. н. Тетяни Оліфірової заявленому вченому званню доцента по кафедрі фармацевтичної технології і біофармації.

Вчена рада МПФФ вирішила підтвердити високий науково-методичний рівень викладання навчальних дисциплін та рекомендувати вченій раді НУОЗ України імені П. Л. Шупика присвоїти вчене звання доцента по кафедрі фармацевтичної технології і біофармації к. фарм. н., старшому викладачу кафедри фармацевтичної технології і біофармації Тетяні Оліфіровій.