Google search

 
 

«Наука без кордонів» — нова концепція розширення наукового співробітництва кафедри анестезіології та інтенсивної терапії.

Сьогодні міжнародне співробітництво у галузі науки та інновацій є одним із важливих та пріоритетних напрямків. Вводячи у практичну роботу кафедри принцип «наука без кордонів», на початку травня цього року кафедра анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика взяла участь у міжнародному форумі з анестезіології та інтенсивної терапії, який відбувався в режимі онлайн у Мельбурні (Австралія). 

На цьому симпозіумі кафедра представила дві роботи, які є інноваційними розробками, присвяченими удосконаленню техніки анестезіологічного та перфузіологічного забезпечення у пацієнтів похилого віку із супутньою серцевою патологією, які оперувалися в умовах штучного кровообігу. 

Роботи представлені аспірантами кафедри: Д. Таїсією («Вплив малоопіоїдної анестезії на реабілітацію кардіохірургічних пацієнтів», керівник професор О. Лоскутов) та С. Маруняком («Показники динаміки плазмового Анексину V залежно від схеми анестезії при операціях аортокоронарного шунтування зі штучним кровообігом», керівник професор І. Малиш). 

Судячи з показників перегляду даних публікацій та позитивних коментарів, представлені теми викликали значну зацікавленість учасників конференції. 

Кафедра планує надалі розширювати межі наукового співробітництва, як із представниками далекого зарубіжжя, так і з європейськими колегами.

Читайте також