Google search

 
 

Науково-педагогічні працівники кафедри дитячих і підліткових захворювань Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика в умовах пандемії СOVID-19 та введеного локдауну продовжують активно брати участь у освітніх медичних заходах.

24 квітня 2021 року доцент кафедри, к.мед.н. О. Солдатова провела практичний майстер-клас «Специфічна лабораторна діагностика СOVID-19» в межах науково-практичної конференції з міжнародною участю «Міждисциплінарні підходи до діагностики та лікування дитячих хвороб», присвяченої пам’яті видатного українського вченого-педіатра академіка НАМН України В. Майданника. 

Захід відбувся в онлайн форматі та мав дві паралельні секції – для лікарів та для студентів і молодих вчених. Учасники мали можливість прямого спілкування і дискусії зі спікерами, які дали вичерпні відповіді на всі поставлені питання. У конференції взяли участь відомі міжнародні спікери, провідні вчені України. Під час заходу відбулися дискусії на симпозіумах у форматі міждисциплінарних дебатів, майстер-класи, діалоги з професорами, були розглянуті клінічні випадки в педіатричній практиці, пройшла наукова сесія студентів, молодих вчених та спеціалістів. 

Тема майстер-класу Солдатової як ніколи актуальна саме в даний час, адже своєчасна правильна діагностика допомагає лікарю вчасно поставити правильний діагноз, попередити ускладнення захворювання та запобігти розповсюдженню інфекції. Майстер-клас викликав неабияку зацікавленість лікарів, оскільки надана інформація допоможе їм розібратися в доцільності призначення конкретних обстежень. Цей майстер-клас був особливо корисним для лікарів першого контакту, оскільки в ньому лектором акцентовано увагу на т.з. «червоні прапорці» у плані діагностики СOVID-19.

Читайте також