22 квітня 2021 року завідувачкою кафедри дитячих і підліткових захворювань Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, заслуженим лікарем України, експертом МОЗ України, професором Г. Бекетовою та заслуженим лікарем України, експертом МОЗ України, професором кафедри офтальмології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця професором О. Вітовською був проведений мультидисциплінарний вебінар для педіатрів та сімейних лікарів, присвячений проблемі гострих кон’юнктивітів у дітей.

У вебінарі взяли участь понад 1500 лікарів різних спеціальностей. Доповідачі представили найновіші дані щодо ураження очей при COVID-19 та підходів до попередження інфікування через очі. На клінічних прикладах були представлені діагностичні і диференціально-діагностичні критерії вірусних, бактеріальних та алергічних кон’юнктивітів, сучасні міжнародні рекомендації щодо лікування цієї патології, а також доповідачі розібрали цілу низку лікарських помилок при веденні дітей з ураженнями очей.

Після завершення мультидисциплінарного вебінару доповідачі відповіли на більш як 60 практичних запитань лікарів та отримали сотні подяк від лікарів за цікавий, змістовний та практично орієнтований вебінар.

Співробітники кафедри дитячих і підліткових захворювань Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика і надалі будуть брати активну участь у проведенні мультидисциплінарних вебінарів з найактуальніших проблем педіатрії у тісній співпраці з іншими спеціалістами.