Google search

 
 

Укотре анестезіологічна спільнота отримує нові знання та обмінюється безцінним досвідом у рамках міжнародного наукового форуму «Британо-український симпозіум з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю», організованого кафедрою анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Уже вдруге захід відбувається у дистанційному режимі з можливістю інтерактивного спілкування зі слухачами та здійсненням дискусії між модераторами та доповідачами. 

Другий день наукового форуму розпочали з вітальних слів професора

О. Лоскутова, завідувача кафедри анестезіології та інтенсивної терапії, професора Ж.-Л. Вінсента (Prof. J.-L. Vincent), професора інтенсивної терапії Université libre de Bruxelles (Бельгія) та професора П. Пелозі (Prof. P. Pelosi, професора анестезіології та інтенсивної терапії Università degli Studi di Genova (Італія).

Програма другого дня конференції була вкрай насичена, транслювалася одночасно на 2 каналах у YouTube та охоплювала 5 секцій доповідей і лекцій. У рамках 3,5-годинної секції «Сучасні методи інтенсивної терапії COVID-19» провідні закордонні та вітчизняні фахівці обговорили основні аспекти патофізіології (P. Pelosi, О. Лоскутов), менеджменту (J. Mazerska, Ю. Зінченко, В. Атременко, І. Кучинська), корекції ускладнень та супутньої патології (М. Бондар, М. Тріщинська, О. Галушко, О. Доморацький), а також перспективи у лікуванні COVID-19 (J.-L. Vincent).

Понад 40 спікерів з Бельгії, Італії, Польщі, Австралії, США, Великобританії, Ізраїлю та України у своїх доповідях торкнулися таких напрямків анестезіології та інтенсивної терапії як регіонарна анестезія, інтенсивна терапія критичних станів, антибіотикотерапія та септичні стани, розглянули актуальні аспекти анестезіології та ІТ в акушерстві та гінекології.

Британо-український симпозіум (БУС-13) «Актуальні питання та інноваційні технології в анестезіології та інтенсивній терапії» працював до 24 квітня 2021 року в онлайн-режимі, знайомлячи учасників з останніми тенденціями в анестезіології, інтенсивній терапії та медицині болю.