Google search

 
 

Кафедра акушерства, гінекології та перинатології НУОЗ України імені П. Л. Шупика у співдружності з Львівським національним медичним університетом імені Данила Галицького запрошує всіх небайдужих на освітній цикл «Ex consilio: підготовка до вагітності». 

Освітній проект відбувається у форматі «відвертих розмов» із суміжними спеціалістами про найактуальніше і найсвятіше - здорове і безпечне материнство. 

15 квітня 2021 р. обговорили тему «Підготовка до вагітності: відверта розмова з імунологом». В ній взяли участь – ведуча - професор Наталія Педаченко, професор кафедри акушерства, гінекології та перинатології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, професор Віра Пирогова, зав. кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПДО Львівського Національного медичного університету імені Данила Галицького, к.мед.н. Федір Лапій, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, голова комітету вакцинації ГС «Українська академія педіатричних спеціальностей».

Переглянути трансляцію можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=N1noPkWepAY

19 квітня 2021 року відбулась науково-практична фахова школа «Підготовка до вагітності: відверта розмова з ендокринологом. Діабет. Інсулінорезистентність. Метаболічний синдром» До розмови був запрошений чл.-кор. НАМН України Борис Маньковський, завідувач кафедри діабетології НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Дивіться ефір тут:  https://www.youtube.com/watch?v=SQQKKqQYHgI

Приєднуйтесь до нас щопонеділка з 17.00 до 19.00  – попереду багато цікавого – розмова про гіпотериоз з Ксенією Замолотовою, членом Міжнародної Європейської асоціації з діабету, розмова з професором Іриною Головач, керівником Центру ревматології, професором Юрієм Педаченком, лікарем нейрохірургом вищої категорії, професором кафедри нейрохірургії НУОЗ України імені П.Л. Шупика та багато іншого.