Google search

 
 

15 квітня відбувся міжнародний науково-практичний форум –  Євроазійський телеміст «POST-COVID пацієнт у фокусі. «Далекобійники» — хто вони?», у роботі якого взяли участь лікарі та науковці з 8 країн Європи та Азії: України, Молдови, Грузії, Азербайджану, Узбекистану, Таджикистану, Казахстану та Киргизстану.

З лекціями на цьому міжнародному науковому форумі виступили співробітники кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика – завідувач кафедри професор Олег Лоскутов та професор кафедри Олександр Галушко.

Професор Олег Лоскутов прочитав лекцію на тему «POST-СOVID-19: патофізіологічні аспекти терапії», в якій висвітлив головні ланки патологічного процесу при COVID-19 та механізми впливу коронавірусів на різні системи організму. Доповідач поділився також власним досвідом лікування складних пацієнтів та окреслив майбутні напрямки інтенсивної терапії постковідного синдрому.

В іншій доповіді професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Олександр Галушко висвітлив тему «Підходи до неврологічної реабілітації у пацієнтів, що перенесли POST-СOVID-19», в якій дав характеристику нової патології, яка з’явилася і активно розвивається як ускладнення коронавірусної інфекції. Доповідач розкрив особливості клінічної картини та перспективні методи лікування і неврологічної реабілітації пацієнтів з постковідним синдромом.

Лекції представників нашого Університету транслювалися наживо на каналі YouTube, викликали жвавий інтерес і низку запитань від слухачів.

Загалом у роботі Євразійського Телемосту взяло участь більше 21 тисячі лікарів і науковців з Європи і Азії. 

З відеозаписом лекцій можна познайомитися на каналі YouTube за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=fmQxAYLgS10&ab_channel=InfusionTherapy

Читайте також