26 березня 2021 року в НДСЛ «ОХМАТДИТ» вперше в Україні відбулася Конференція з міжнародною участю «Значення сну для розвитку дитини» з міжнародною участю.

Конференція присвячена Міжнародному дню сну 19 березня 2021 року та висвітлила важливе значення сну для здоров’я та оптимального розвитку немовлят з мульдисциплінарним підходом. Завдяки співпраці фахівців НДСЛ «ОХМАТДИТ» та професора Томаса Ерлера (Німеччина) в НДСЛ «ОХМАТДИТ» впроваджена унікальна технологія полісомнографії для діагностики особливостей формування сну та порушень дихання у передчасно народжених дітей, новонароджених з перинатальною патологією та вродженими вадами розвитку, дітей першого року життя з порушеннями дихання та неврологічними розладами.

У конференції взяли участь генеральний директор НДСЛ «ОХМАТДИТ» д.мед.н. В. Жовнір, завідувачка кафедри неонатології НУОЗ України імені П. Л. Шупика член-кореспондент НАМН України Є. Шунько, завідувачка кафедри педіатрії № 1 НУОЗ України імені П. Л. Шупика професор О. Охотнікова, доцент кафедри дитячої отоларингології, аудіології та фоніатрії НУОЗ імені П. Л. Шупика к.мед.н. Ю. Молочек, професор кафедри дитячої хірургії НМУ імені О. О. Богомольця д.мед.н. Є. Руденко, лікарі НДСЛ «ОХМАТДИТ»  — к.мед.н. заступник генерального директора НДСЛ «ОХМАТДИТ» Т. Іванова, завідувачка відділенням інтенсивного виходжування глибоконедоношених дітей заслужений лікар України Т. Орлова, завідувачка кабінету «Комплексного  нейромоніторингу з дитячою лабораторією сну» Д. Костюкова та інші.

Підсумком конференції є формування концепції розвитку дитячої медицини сну в Україні з метою поліпшення прогнозу розвитку та стану здоров’я дітей раннього віку з розвитком нового мультидисциплінарного напрямку неонатології, педіатрії, дитячої хірургії, дитячої отоларингології, медичної допомоги дітям з орфанними захворюваннями та ін.

Доступність матеріалу: 80.25% - 4 Голосів