26 березня відбулася знаменна подія у Національній дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ» — головній клінічній базі 16 кафедр НУОЗ України імені П. Л. Шупика, у тому числі кафедри педіатрії № 1: конференція з міжнародною участю «Значення сну для розвитку дитини». Дуже актуальна і мало вивчена проблема була висвітлена з позицій різних спеціальностей: неонатології, педіатрії, реаніматології, неврології, отоларингології, торакальної хірургії, логопедії та багатьох інших.

Конференцію відкрив генеральний директор лікарні д.мед.н. Володимир Жовнір, який привітав учасників конференції і висловив сподівання, що даний захід є першою «ластівкою», яка започатковує подальші конференції та інші заходи під егідою НДСЛ «ОХМАТДИТ». Ідейним надихачем і беззмінним модератором конференції була завідувачка кафедри неонатології член-кор. НАМНУ Єлизавета Шунько.

З докладною доповіддю, присвяченою складному питанню обструкції дихальних шляхів у дітей, при якій порушення дихання часто буває пов'язане з порушенням сну, виступила завідувачка кафедри педіатрії № 1 професор Олена Охотнікова. У виступі були висвітлені результати багаторічної плідної сумісної наукової роботи обох кафедр. Вітаємо усіх організаторів та учасників конференції, завдячуємо їм за колосальний труд щодо її організації та надану можливість взяти участь у проведенні форуму!