Google search

 
 

26—27 березня 2021 року відбулася міжнародна конференція «Київські алергологічні дні 2021», організаторами якої стали кафедра дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології НУОЗ України імені П. Л. Шупика та освітня платформа «Medical Knowledge Hub Allergology and Immunology». 

Під час конференції були актуалізовані питання персоналізованих підходів до лікування бронхіальної астми, гострої та хронічної кропив’янки, профілактики алергії та алерген-специфічної імунотерапії, перехресного синдрому алергічної шкіри (атопічний дерматит, алергічний контактний дерматит, псоріаз та себорейний дерматит).

Участь у конференції взяли 6 тисяч зареєстрованих учасників. Ресурси конференції за 2 дні переглянуто більш як 25 тисяч разів, що стало рекордом в України у сфері алергології та імунології. У цьому році спікерами конференції були відомі вчені з США, Білорусі та України.

Враховуючи позиції  лідера кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології НУОЗ України імені П. Л. Шупика в Україні з даного напряму, співробітниками кафедри була створена громадська організація «Українська академія алергології, астми та імунології» (https://uaaai.org/). Уже через два дні було подано понад  2 тисячі заявок на членство в академії.

Під час конференції також було представлене офіційне наукове видання Української академії дерматовенерології та Української академії алергології, астми та імунології «Український журнал дерматології, алергології та імунології» (https://ujdai.com.ua/index.php/journal). Це перший в Україні журнал, який буде видаватись виключно англійською мовою. До редакційної колегії журналу, крім провідних українських вчених, увійшли науковці з США, ЄС, Індії та Китаю.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також