25 березня 2021 року співробітники кафедри анестезіології та інтенсивної терапії взяли участь у всеукраїнському телемості «Post-COVID: відповідь на виклики сьогодення», у котрому взяло участь близько 10 тисяч лікарів з усіх куточків України.

Відкрив телеміст завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії професор Олег Лоскутов, який виступив з вітальним словом і нагадав найбільш значущі етапи становлення інфузійної терапії. Професор  Олег Лоскутов прочитав також лекцію на тему «POST-СOVID-19: патофізіологічні аспекти терапії», в якій висвітлив головні ланки патологічного процесу при COVID-19 та механізми впливу коронавірусів на різні системи організму, поділився досвідом лікування складних пацієнтів та окреслив майбутні напрямки інтенсивної терапії постковідного синдрому.

У доповіді «Нові перспективи розвитку інфузійної терапії при астенічному синдромі та цукровому діабеті» професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Олександр Галушко надав характеристику ускладненням коронавірусної інфекції, що формують нову патологію, вивчення якої активно розвивається. Доповідач розкрив особливості клінічної картини, фактори ризику та перспективні методи лікування цього нового захворювання, а також зупинився на висвітленні нових підходів до лікування COVID-19 у хворих на цукровий діабет.

Особливостям надання допомоги хворим неврологічного профілю була присвячена доповідь професора кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Марини Тріщинської на тему: «Корекція мікроциркуляторних порушень в неврології». Професор Тріщинська докладно зупинилася на аспектах діагностики та клінічного перебігу порушень мікроциркуляції при захворюваннях нервової системи, а також проаналізувала сучасні підходи до інтенсивної терапії та профілактики цих патологічних станів.

Усі лекції представників нашого Університету транслювалися наживо на YouTube-каналі та викликали жвавий інтерес і низку запитань від слухачів.

Актуальність матеріалу: 83.75% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 73.5% - 2 Голосів