Google search

 
 

21 квітня 2021 року розпочинає роботу британо-український симпозіум (БУС-13) «Актуальні питання  та інноваційні технології в анестезіології та інтенсивній терапії». Карантинні заходи, зумовлені поширенням COVID-19, є суттєвим викликом для усіх учасників останніх щорічних форумів.

Через це науково-освітня діяльність, можна стверджувати, знаходиться в екстремальних умовах (що її суттєво наближує до самої спеціальності «Анестезіологія») і саме тому вирішено було проводити цьогорічний форум у режимі онлайн. 

Кафедра анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика має достатній досвід проведення подібних науково-освітніх заходів у форматі онлайн. Так, у минулому році були проведені дистанційно БУС 12 та МАК V (Молодіжна анестезіологічна конференція), на яких були прочитані 123 лекції та доповіді (серед них – 20 закордонних спікерів), а також проведено 12 майстер-класів, зареєстровано 2537 делегатів. Загалом було затрачено понад 30 годин ефірного часу. За останні 5 років  на британо-українських симпозіумах було зареєстровано 6 412 делегатів, яким прочитано 594 лекцій, проведено 121 майстер-клас та 2 сателітних симпозіуми, проведені 37 рефрешер-курси.

 

Симпозіум отримав міжнародне визнання, оскільки на ньому виступають і закордонні всесвітньо відомі лектори. Так цьогоріч,  свою попередню згоду надали Jean-Louis Vincent (професор інтенсивної медицини в Університеті Лібре де Брюссель, Бельгія, автор понад 1000 рецензованих статей, 400 розділів в книгах по інтенсивній терапії, головний редактор декількох провідних журналів з інтенсивної терапії) та Paolo Pelosi (професор, завідувач кафедри анестезії та інтенсивної терапії та директор спеціальної школи з анестезіології Університету Генуї, Італія. Президент Національного італійського коледжу професорів з анестезіології (CPAR), член правління багатьох міжнародних спілок та наукових комітетів з анестезіології, респіраторної медицини та механічної вентиляції). 

Шановні колеги, маємо честь запросити вас взяти участь у БУС-13, який відбудеться 21—24 квітня 2021 року! Детальна інформація буде доступна на сайті кафедри анестезіології та інтенсивної терапії (kafanest.kiev.ua

Національного університету охорони здоров’я  України імені П. Л. Шупика та в соціальних мережах «Лікарського освітнього порталу».

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також