Google search

 
 

У теперішній час в умовах карантину є складнощі у комплектуванні циклів, проведенням навчального процесу не тільки з урахуванням ситуацій, які пов’язані з приїздом слухачів у Київ, контактами в університеті, на кафедрі, в клініках, гуртожитку, а також зі складнощами самого навчального процесу – багато лікарень свої спеціалізовані відділення перевели на лікування хворих з COVID-19..

 

Досить широко використовується дистанційне навчання, яке зі своїми організаційними заходами не може повністю замінити традиційне проведення практичних, семінарських і лекційних занять. При цьому розв'язання цієї проблеми полегшується завдяки проведенню виїзних циклів. 

 Кафедра ортопедії і травматології № 1 з 09.03 до 23.03.2021 року проводила виїзний цикл ТУ «Амбулаторне лікування остеоартрозу великих суглобів» на базі Малинської  ЦРЛ, при цьому всі перераховані вище труднощі практично були усунені. Не було проблем із зарахуванням лікарів цієї лікарні на цикл, не було потреби у виїзді лікарів з місця їхнього мешкання і роботи. 

Програма циклу і робочий план виконуються завдяки комбінованій дистанційно-аудиторній формі навчання. Навчальний процес цього циклу проводиться у звичних для лікарів умовах, викладачі кафедри виконують лікувально-діагностичні заходи разом з лікарями. 

 На фото: доцент А. Процик проводить практичне заняття в операційній Малинської ЦРЛ.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 25% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також