Google search

 
 

16 березня 2021 року в НУОЗ України імені П. Л. Шупика відбулася українська фахова школа Інституту сімейної медицини з міжнародною участю «Сучасні академічні знання у практиці лікаря загальної практики — сімейного лікаря».

Вона пройшла за підтримки Міжнародної громадської організації «Міжнародна асоціація «Здоров’я суспільства», Видавничого дому «Заславський», Міжнародного благодійного фонду «Видавництво «Сфера», міжнародного науково-практичного журналу «Здоров’я суспільства», газети «Новини медицини та фармації» та медичного порталу http://www.mif-ua.com. Модератор школи: професор Олег Шекера. 

Відомі вчені як в Україні, так і за кордоном, взяли участь у виступах в українській фаховій школі з міжнародною участю. Серед них: професори Олег Шекера, Ірина Височина, Галина Осьодло, Світлана Гусєва, Ольга Горбунова, д.мед.н. Анатолій Царенко, які у своїх виступах розглянули актуальні питання з різних нозологій у практиці сімейного лікаря. 

Для нас надзвичайно важливою стала підтримка міжнародних партнерів, яка була здійснена завдяки професору Олесі Гульчій та Марині Пастуховій. 

Висловлюємо вдячність колегам з ДУО «Білоруська медична академія післядипломної освіти» (Республіка Білорусь) та Медичного інституту Каракалпакстану (Республіка Узбекистан) за участь у заході та чудові інформативні виступи. ДУО «Білоруська медична академія післядипломної освіти» в  українській фаховій школі представила Наталя Силивончик, професор кафедри загальної лікарської практики з курсом геріатрії, а Медичний інститут Каракалпакстану професор Муршида Нурмахова, начальник навчально-методичного відділу. 

Щиро дякуємо за співпрацю та експертну думку!

Цінуємо позитивну історію розвитку партнерства з обома закладами. Спільна організація та проведення наукових форумів, обмін знаннями та досвідом уже давно стали доброю традицією. Тож висловлюємо впевненість у нашій подальшій плідній співпраці.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 70% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 69.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 68% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу