Google search

 
 

26 та 27 лютого відбувся реєстровий науковий симпозіум з міжнародною участю «Діагностика та лікування захворювань серцево-судинної системи в практиці сімейного лікаря». Форум зібрав більше 8000 лікарів  різних спеціальностей, які працювали інтерактивно. Долучилися і співробітники кафедри кардіології НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Відкривали захід ректор Львівського національного медичного університету імені Д. Галицького, академік НАМН України Б. Зіменковський та ректор Національного університету охорони здоров’я  України імені П. Л. Шупика, академік НАМН України Ю. Вороненко. 

Програма була досить насиченою. Особливу зацікавленість викликали доповіді «Швейцарський досвід з кардіореабілітації» професора Оксани Саутер з міста Цюріх та «Гендерні особливості ураження серцево-судинної системи в період пандемії» професора Корнеліі Котцевої з міста Лондон. Не менш цікавою була тема кардіореабілітації  в Україні, яку докладно висвітлив професор А. Базилевич. 

Другий день заходу присвятили майстер-класам фахівців з коморбідних станів. Спікери розглянули питання синдромного підходу до головокружіння (проф. М. Долженко, проф. С. Сова, ас. Л. Конопляник); ведення пацієнтів з предіабетом та ЦД 2-го типу в умовах пандемії (проф. Ю. Комісаренко, проф. М. Долженко); ускладнення жовчнокам’яної хвороби у хворого з ІХС (к. мед. н. Д. Джанелідзе) та інші.

 

 Не перший рік цей симпозіум збирає лікарів. Про насиченість програми та актуальність тем свідчить активна участь медичних працівників у заході та щорічне збільшення кількості слухачів.

Читайте також