Google search

 
 

23 лютого 2021 року відбулося чергове засідання громадської ради при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба). У ньому взяв участь голова служби Роман Ісаєнко.

Було заслухано звіт про роботу ради за 2020 рік. Наголошено, що майже всі її пропозиції внесли до «Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Держлікслужби на 2021 рік». 

Подальшу частину засідання присвятили переважно питанням протидії корупції. Так, уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції Держлікслужби Михайло Савченко ознайомив учасників засідання з наступними документами служби: антикорупційною програмою на 2021−2023 роки; робочим планом оцінки корупційних ризиків; звітом за результатами такої оцінки у її діяльності. Представлений був також опис ідентифікованих ризиків, чинників, що їх спричиняють, а також можливих наслідків корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією; таблиця оцінених корупційних ризиків служби та заходів щодо їхнього усунення. 

В останній частині засідання розглянули питання збільшення фінансування діяльності служби на здійснення ринкового нагляду і контролю продукції у зв’язку із суттєвим розширенням асортименту підконтрольної продукції, до якої включаються косметичні засоби. 

У засіданні громадської ради взяла активну участь представник Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика – старший викладач кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів, кандидат фармацевтичних наук, заслужений працівник фармації України Людмила Федорова, яка є президентом обласної громадської організації «Чернігівська ліга фармацевтів», а також членом громадської ради з моменту її утворення.

Читайте також