Google search

 
 

25 лютого 2021 року в Національному університеті охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика відбулася перша українська фахова школа Інституту сімейної медицини з міжнародною участю «Сучасні академічні знання у практиці лікаря загальної практики  – сімейного лікаря».

Захід провели за підтримки Міжнародної громадської організації «Міжнародна асоціація «Здоров’я суспільства», Видавничого дому «Заславський», Міжнародного благодійного фонду «Видавництво «Сфера», міжнародного науково-практичного журналу «Здоров’я суспільства», газети «Новини медицини та фармації», а також медичного порталу http://www.mif-ua.com

Модератор школи – професор Олег Шекера. 

Сьогодні тематика школи актуальна, як ніколи – COVID-19 

В українській фаховій школі з міжнародною участю виступили відомі як в Україні, так і за кордоном, вчені. Серед них: професор Олег Шекера; член-кореспондент НАМН України Наталія Харченко; професори: Олександр Дуда, Людмила Хіміон, Вікторія Ткаченко, Галина Бекетова, Ганна Радченко, а також доцент Людмила Матвієць і доктор медичних наук Анатолій Царенко. Вони розглянули актуальні питання коронавірусної інфекції у практиці сімейного лікаря. 

Для нас надзвичайно важливою стала підтримка міжнародних партнерів, здійснена завдяки професору Олесі Гульчій та Марині Пастуховій. 

Висловлюємо вдячність колегам з ДУО «Білоруська медична академія післядипломної освіти» та НАО «Західно-Казахстанський медичний університет імені Марата Оспанова» за участь у заході та чудові інформативні промови. 

БелМАПО у школі представили Ірина Патеюк, завідувачка кафедри загальної лікарської практики з курсом геріатрії, та Юрій Горбич, завідувач кафедри інфекційних хвороб та дитячих інфекцій. Доповідачами від ЗКМУ імені Марата Оспанова стали Лаззат Жамалієва, керівник Центру сімейної медицини та досліджень у первинній допомозі, та Аліма Робертовна, керівник Центру безперервного професійного розвитку. 

Щиро дякуємо за співпрацю та експертну думку. 

Цінуємо позитивну історію розвитку партнерства з обома закладами. Спільна організація та проведення наукових форумів, обмін знаннями та досвідом уже давно стали доброю традицією. Тож висловлюємо впевненість у нашій подальшій плідній співпраці.