Google search

 
 

Шановний Любомире Антоновичу!

Прийміть наші сердечні вітання і найкращі побажання з нагоди Вашого 90-річного ювілею!

Вам доля подарувала активне, багате і цікаве життя. Притаманний Вам талант організатора, помножений на велике бажання робити людям добро, став запорукою Вашого успіху.

Нехай невичерпна енерегія, оптимізм і надалі будуть Вашими постійними супутниками в житті, а доля подарує ще багато світлих літ у мирі та добробуті.

Бажаємо Вам святкового настрою, доброго здоров'я, довгих років життя, великого людського щастя та благополуччя!

Академік Любомир Пиріг є досвідченим організатором та користується великою повагою серед колег, співробітників та лікарів-слухачів, є визнаним фахівцем та науковцем в нашій країні та закордоном.

Любомир Пиріг в 1982 році очолив Українську асоціацію нефрологів, в 1990 році – Всеукраїнське лікарське товариство, з 2000 року – президент Світової федерації українських лікарських товариств; член Комісії з розроблення Концепції розвитку гуманітарної сфери в Україні при Президентові України; заступник голови  Українського міжнародного комітету з питань науки і культури при НАН України, член Комісії з питань  біоетики (з 2001).

Академік НАМН України, чл.-кор. НАН України, заслужений діяч науки і техніки, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки України Любомир Пиріг нагороджений орденом «Знак пошани», орденом Кн. Ярослава Мудрого, відзначений Почесними грамотами Верховної Ради, Кабінету Міністрів України,  численних громадських організацій.

Член президії Ради, голова медично-екологічної секції товариства «Україна-Світ», член редакційно-художньої ради Державного комітету зв'язку та інформатизації України, член Наукової ради Міністерства охорони здоров'я України, Наукової ради з клінічної медицини НАМН України, заслужений діяч науки і техніки, лауреат Фонду Тараса Шевченка.

Любомир Пиріг працює в Національному університеті охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика протягом 25 років.

З 1995 р. – завідувач кафедри нефрології, з 2010 р. – професор кафедри нефрології та нирковозамісіної терапії.

Академік Пиріг підготував 3 докторів медичних наук і 21 кандидата медичних наук,  автор монографій, навчальних посібників, національного підручника, загалом – понад 1000 публікацій.  

З великою повагою і найкращими побажаннями, адміністрація Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика.

Читайте також