Google search

 
 

18 лютого 2021 року кафедра педіатрії № 2 Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика привітала В'ячеслава Бережного із Днем народження.

Професор В'ячеслав Бережний пройшов активний шлях у своїй професійній, науковій та педагогічній діяльності. Від аспіранта до професора. Із 1990 року до 2017 В'ячеслав Володимирович очолював  кафедру педіатрії № 2, де виховав ціле покоління педіатрів, педагогів, які зараз успішно працюють у закладах охорони здоров’я України та за кордоном.  

Професор В'ячеслав Бережний — заслужений лікар України, очолював педіатричну службу МОЗ України у 1989 — 2012 роках. 

Він є автором більше 600 наукових публікацій, серед яких: 15 монографій та навчальних посібників, 2 довідники, Національний підручник «Педіатрія» у 2-х томах для післядипломного етапу підготовки фахівців, а також навчальний посібник «Актуальні питання педіатрії у практиці сімейного лікаря». Під його керівництвом виконані 11 кандидатських та 3 докторські дисертації.

 

Щиро вітаємо В'ячеслава Володимировича із Днем народження! Бажаємо, аби сили з віком не зникали, оптимізм не залишав душі, серце без втоми билося та міцно любило рідних. Нехай прожиті роки стануть справжньою гордістю, а майбутнє буде сповнене щастя й миру. 

Зичимо здоров’я та вічної молодості, при цьому не втрачати смаку до життя! 

З повагою співробітники Інституту сімейної медицини