Google search

 
 

16 лютого 2021 року за участі першого проректора професора Юрія Вдовиченка та начальника відділу кадрів Дмитра Бригинця відбулася конференція трудового колективу медико-профілактичного і фармацевтичного факультету. Голова конференції, декан медико-профілактичного і фармацевтичного факультету, професор Віктор Трохимчук представив претендента на посаду завідувача кафедри управління охороною здоров’я та публічного адміністрування Василя Михальчука.

Професор Василь Михальчук висвітлив історію становлення та перспективний план розвитку кафедри управління охороною здоров’я та публічного адміністрування. В обговоренні кандидатури професора Михальчука на посаду завідувача кафедри управління охороною здоров’я та публічного адміністрування взяли участь професори Ірина Дзюблик та Олександра Івахно. Вони наголосили, що претендент є досвідченим фахівцем, науковцем, доброзичлива людина та достойна кандидатура на посаду завідувача кафедрою.

Професор Ніна Гойда високо оцінила програму перспективного розвитку кафедри. Декан,  професор Віктор Трохимчук позитивно оцінив програму перспективного розвитку кафедри. Відзначив високий професіоналізм, людяність, толерантність керівника.  За результатами відкритого голосування трудовий колектив медико-профілактичного і фармацевтичного факультету одноголосно вирішив порушити клопотання перед вченою радою НУОЗ України імені П. Л. Шупика щодо обрання на посаду завідувача кафедри управління охороною здоров’я та публічного адміністрування професора Василя Михальчука.

Голова конференції трудового колективу медико-профілактичного і фармацевтичного факультету, професор Віктор Трохимчук представив претендента на посаду завідувача кафедри промислової, клінічної фармації та клінічної фармакології Володимира Загорія.

Професор Володимир Загорій висвітлив історію становлення та перспективний план розвитку кафедри промислової, клінічної фармації та клінічної фармакології. В обговоренні його кандидатури виступили доцент Олександр Тимченко, професори  Олександра Івахно та Дмитро Кирик, які наголосили, що претендент є досвідченим фахівцем, доброзичливою людиною та гідною кандидатурою на посаду завідувача кафедрою. Декан,  професор Віктор Трохимчук, позитивно оцінив програму перспективного розвитку кафедри, відзначив високий професіоналізм, людяність, толерантність керівника.

За результатами відкритого голосування, трудовий колектив медико-профілактичного і фармацевтичного факультету одноголосно вирішив порушити клопотання перед вченою радою НУОЗ України імені П. Л. Шупика щодо обрання на посаду завідувача кафедри промислової, клінічної фармації та клінічної фармакології професора Загорія Володимира Антоновича.