11 лютого 2021 р. в Інституті сімейної медицини Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика відбулося відкриття меморіальної дошки видатному вітчизняному вченому, талановитому педагогу і організатору, директору Інституту сімейної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика (2009 - 2013 рр.), завідувачу кафедри сімейної медицини, президенту Української асоціації сімейної медицини, заслуженому, діячу науки і техніки України, доктору медичних наук, професору Григорію Лисенко.

На знаковій події були колеги, друзі і близькі родичі.

Відкрив захід чл.-кор. НАМН України професор Юрій Вдовиченко, з промовами виступили професори Олег Шекера, Людмила Хіміон, Вікторія Ткаченко, Лідія Суслікова, Лариса Матюха, Тетяна Марушко, Ярослав Фелештинский, а також син Григорія Івановича доцент Михайло Лисенко.

У своїх виступах присутні відмітили великий життєвий шлях, який пройшов Григорій Лисенко - від клінічного ординатора кафедри терапії № 1 Київського інституту удосконалення лікарів до директора Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика, присвятивши все своє життя розвитку медичної науки, вдосконаленню системи медичної післядипломної освіти України та вніс значний персональний вклад у розвиток та становлення вітчизняної сімейної медицини.

Григорій Лисенко був високоосвіченою людиною, талановитим наставником та педагогом, який з багатьма своїми учнями і колегами плідно працював над розвитком вітчизняної терапії та сімейної медицини. Своєю невичерпною позитивною енергією і справжнім оптимізмом він заряджав усіх, хто його оточував, об’єднуючи зусилля наукових і громадських діячів та організацій для ефективного впровадження сімейної медицини в державі. Григорій Іванович завжди був мудрим і справедливим наставником для учнів; для рідних і близьких — дбайливим чоловіком, батьком, який виховав прекрасного сина та онуків.

Професор Григорій Лисенко назавжди залишиться в пам’яті близьких, друзів, колег, учнів, пацієнтів та просто знайомих, як чуйна, мудра і порядна людина, високопрофесійний педагог та лікар від Бога.