29 січня 2021 року під головуванням заступника голови професора Вікторії Горачук відбулося засідання спеціалізованої вченої  ради Д 26.613.07 НМАПО імені П.Л. Шупика,

на якому були заслухані дві дисертації: докторська - проректора з науково-педагогічної роботи Одеського національного медичного університету, доцента кафедри соціальної медицини, громадського здоров’я та медичного права Костянтина Талалаєва «Медико – соціальне обґрунтування концептуальної моделі системи надання медичної допомоги хворим на соціально значущі інфекційні захворювання» та кандидатська дисертація асистента кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я Івано-Франківського НМУ, генерального директора ДЗ «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій «Прикарпатський» МОЗ України Романа Мельника «Медико-соціальне обґрунтування удосконалення організації надання паліативної допомоги дітям» за спеціальністю 14.02.03 «Соціальна медицина».

Присутні на засіданні 18 членів спеціалізованої вченої ради, всі доктори наук за профілем розглянутих дисертацій, на підставі результатів таємного голосування та прийнятого висновку проголосували за присудження Костянтину Талалаєву наукового ступеня доктора, а Роману Мельнику кандидата медичних наук за спеціальністю 14.02.03 «Соціальна медицина».