З 13 по 17 січня на кафедрі медичної інформатики успішно проведено навчання нормативній навчальній дисципліні «Управління науковими проектами (аналіз наукових проблем з точки зору отримання грантів)» для здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії очної денної форми навчання.

Основні цілі дисципліни спрямовані на викладення напрямів організації та проведення дослідження операцій; надання необхідних навиків роботи від складання плану та бюджету проєкту, збору та аналізу даних до оформлення та презентації результатів наукових досліджень. Загальна тривалість навчання: 1,5 кредитів (45 годин). Навчання відбулось для аспірантів першого року таких спеціальностей: 091 Біологія, 221 Стоматологія, 222 Медицина, 224 Технології медичної діагностики та лікування, 226 Фармація, 228 Педіатрія.

У сучасному науковому середовищі для участі в національних і міжнародних проєктах, отримання грантів на їх проведення необхідно вміти ідентифікувати проблему, обґрунтувати доцільність інвестицій, скласти календарний план проєкту чи програми, розробити методологію, план поширення інформації про проєкт, відобразити етичну складову та скласти бюджет, деталізований по пунктам із відповідним обґрунтуванням. Саме з цих основних розділів і складався навчальний план.

Завершився навчальний цикл заліком, що відбувся в інноваційному форматі – презентацій власних наукових проєктів аспірантів. Оцінюючи роботи здобувачів завідувач кафедри медичної інформатики професор Озар Мінцер і декан факультету підвищення кваліфікації викладачів Лариса Бабінцева зауважили на важливості розуміння проблемної ситуації та вмінні представити основні завдання проєкту широкій аудиторії. Здобувачі вищої освіти позитивно оцінили такій досвід спілкування та можливість залучити своїх колег до обговорення представленого матеріалу.