Відповідно до рішення вченої ради Академії від 15.01.2020 (протокол №1) 24 січня 2020 року на кафедрі хірургії та трансплантології НМАПО імені П. Л. Шупика відбувся фаховий семінар для проведення попередньої експертизи та підготовки висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації аспіранта очно-вечірньої форми

навчання, асистента кафедри хірургії та трансплантології НМАПО імені П. Л. Шупика Валіхновської Катерини Геннадіївни під головуванням професора С. Саволюка, завідувача кафедри хірургії та судинної хірургії. Секретар фахового семінару - доцент Я. Войтів, доцент кафедри хірургії та трансплантології.

Було заслухано доповідь К. Валіхновської за результатами проведеного дисертаційного дослідження. Виступили рецензенти професор В. Сморжевський, професор кафедри хірургії та трансплантології НМАПО імені П.Л. Шупика та доцент Н. Присяжна, доцент кафедри хірургії та трансплантології, які позитивно оцінили дисертацію.

З характеристикою особистості аспіранта К. Валіхновської виступив доцент Я. Войтів, доцент кафедри хірургії та трансплантології. В дискусії взяли участь співробітники кафедри хірургії та трансплантології.

За результатами фахового семінару встановлено, що дисертація аспіранта Валіхновської на тему: «Експериментальне обґрунтування прогнозування, профілактики та лікування панкреатичних нориць після резекційних втручань на підшлунковій залозі» на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 222 Медицина (спеціалізація 14.01.03 «Хірургія») повністю відповідає вимогам п. 10 Порядку проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії, затвердженого постановою КМУ від 06.03.2019 № 167 та Вимогам до оформлення дисертації, затвердженими наказом МОН України від 12.01.2017 №40, та може бути представлена до захисту у спеціалізованій вченій раді.