Останній цикл тематичного удосконалення минулого року «Принципи організації харчування різних груп населення в сучасних умовах» (28.11.-27.12.2019 р.) був відмічений особливо.

В атмосфері доброзичливого спілкування та конструктивного обговорення очно-заочний цикл проводився для лікарів філії №4 КНП «Консультативно-діагностичний центр» Святошинського району м. Києва. Куратор циклу доцент кафедри Наталія Дубова організувала навчання на високому професійному рівні. За підтримкою завідувача філії Лариси Пилипчук та завідувача стоматологічного відділення Єлизавети Денищик група слухачів з числа лікарів-стоматологів отримала сучасні знання щодо впровадження профілактичних програм з гігієни харчування, у тому числі для населення, яке мешкає на екологічно несприятливих територія.

Лікарі -практики мали можливість удосконалити професійні компетенції щодо оцінювання стану фактичного харчування пацієнтів, визначення ризиків розвитку у них аліментарно обумовлених захворювань, в першу чергу ротової порожнини та органів травлення.

Слухачі циклу та адміністрація закладу висловили задоволення як організацією проведення циклу, так і його змістовним наповненням. Вони надіслали на ім’я ректора подяку завідувачу кафедри професору Ірині Хоменко та начальнику навчального відділу НМАПО імені П. Л. Шупика доценту Ользі Вернер, в якому висловили сподівання на подальшу співпрацю з фахівцями кафедри громадського здоров’я з питань безперервного професійного розвитку медичних працівників закладу та вирішення загальної мети: покращання здоров’я населення.