20 грудня 2019 року на базі Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області відбулося засідання атестаційної комісії з атестації провізорів та фармацевтів.

Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 04.12.2019 № 2371 головою атестаційної комісії призначено декана медико-профілактичного і фармацевтичного факультету НМАПО імені П. Л. Шупика професора Віктора Трохимчука. До складу членів комісії включено ще три представники Академії – завідувач кафедри фармацевтичної технології і біофармації професор Лена Давтян, завідувач кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів доцент Сергій Убогов, завідувач кафедри організації і економіки фармації доцент Вадим Гульпа. Також до складу комісії увійшли представники комунальних аптечних закладів, громадської організації «Всеукраїнська фармацевтична палата» та фахівці Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області.

Всього до атестаційної комісії подали документи 17 осіб, з яких 13 провізорів та 4 фармацевти, переважна частина яких є працівниками комунальних закладів – центральних районних аптек та аптек лікувально-профілактичних закладів.

За результатами засідання атестаційної комісії усі претенденти успішно пройшли атестацію, зокрема:

1 провізору присвоєно першу кваліфікаційну категорію за фахом  «Загальна фармація»;

1 провізору підтверджено вищу кваліфікаційну категорію за фахом  «Загальна фармація»;

1 провізору присвоєно другу кваліфікаційну категорію за фахом «Організація і управління фармацією»;

2 провізорам присвоєно першу кваліфікаційну категорію за фахом  «Організація і управління фармацією»;

3 провізорам присвоєно вищу  кваліфікаційну категорію за фахом  «Організація і управління фармацією»;

4 провізорам підтверджено вищу  кваліфікаційну категорію за фахом  «Організація і управління фармацією»;

1 провізор-аналітику підтверджено вищу кваліфікаційну категорію за фахом  «Аналітично-контрольна фармація»;

4 фармацевтам підтверджено вищу кваліфікаційну категорію за фахом «Фармація».

Після закінчення засідання атестаційної комісії представники НМАПО імені П. Л. Шупика мали зустріч із в.о. голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області Владиславом Петросовим. За результатами фахового спілкування було домовлено про поглиблення й активізацію співпраці між НМАПО імені П. Л. Шупика та вказаним територіальним органом Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.