28 листопада 2019 р. в м. Київ, за підтримки GSK в Україні, відбувся черговий Вакцинний саміт, який в цей раз було присвячено питанням профілактики герпетичних інфекцій та вакцинації проти пневмококових захворювань. Крім лікарів з м. Київ, в онлайн трансляції взяли участь колеги з міст Львів, Харків, Миколаїв, Херсон, Дніпро, Кривий Ріг, Полтава та Вінниця.

Модераторами заходу виступили доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П. Л. Шупика, к. мед. н. Федір Лапій та радник з медичних питань GSK Наталія Васецька. Від кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика у вакцинному саміті взяла участь доцент кафедри, к. мед. н. Тетяна Бухановська.

Учасники заходу мали змогу ознайомитися з сучасними тенденціями у профілактиці герпетичних інфекцій з позицій глобального погляду міжнародного суспільства, які надав професор Селім Бадур (Бельгія) та принципах вибору, на основі доказових даних, засобів захисту дітей від пневмококової інфекції було висвітлено у доповіді професора Мартіна Ота (Бельгія).

Учасники Вакцинного саміту мали змогу поставити практичні питання щодо вакцинації дітей та дорослих й отримати на них кваліфіковані відповіді.

На фото (зліва направо) доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології, к. мед. н. Федір Лапій, доцент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги, к. мед. н. Тетяна Бухановська, радник з медичних питань GSK Наталія Васецька, професор Мартін Ота, професор Селім Бадур.

Фото 2. На фото учасники та організатори Вакцинного саміту.